O nás

O naší společnosti

Co vše nabízíme a jsme schopni udělat

Pro servis a opravu strojů i zařízení, ale i domácích spotřebičů, prodáváme a distribuujeme do celé ČR ložiska, gufera, klínové řemeny, hydraulické hadice (výroba na zakázku – i na počkání), válečkové řetězy, lepidla, maziva, náhradní díly na Multicar a další příslušenství.

Našim zákazníkům nabízíme široké technické poradenství a zajišťujeme profesionální přístup. Určíme typ ložiska podle rozměrů, doporučíme způsob montáže a demontáže i výběr vhodného maziva.

Ke každému zákazníkovi vždy přistupujeme individuálně, jelikož jsme si vědomi, že ty nejvhodnější alternativy se vždy různí dle konkrétních požadavků.

Po předchozí dohodě lze objednat zboží přímo na přání zákazníka. K dalším službám patří dodávky na místo určení po předchozí domluvě na tel. čísle: +420 603 811 166.

Karel Zubalík – ABAK Pohotovost celý rok!

Již několik let poskytujeme po telefonické dohodě dodání zboží v kteroukoliv denní i noční hodinu, včetně víkendů a svátků.

Chápeme, že naše pracovní doba není mnohdy shodná s pracovní dobou výrobních a zemědělských podniků a proto zajišťujeme pomoc dle potřeb našich zákazníků.

Snažíme se tak eliminovat Vaše ztráty z nenadálých havárií a odstávek.

Řídíme se normou EN ISO 9001

Zákaznicky orientovaný přístup potvrzujeme od roku 2008 i zavedením systému řízení jakosti dle normy EN ISO 9001.